Vizážistika

Vizazistika

Svatební líčení

Od profesionála líčení déle vydrží a navíc budete mít make-up přímo na míru Vaší pleti.Svatební líčení je prováděno tak,aby nevěstě vydrželo co nejdéle,tudíž celý svatební den jako přibité.

Použitím profesionálních přípravků je možné tohoto líčení docílit.

Ve studiu LUMI je používána dekorativní kosmetika prestižní  značky Inglot a Vizat propagována předními vizážisty nejen v české republice ale i v zahraničí.

Galerie

Foto make-up

Je líčení,kdy vše je mnohem výraznější,než by jste si sama troufla vytvořit.

Blesk u fotografa pohlcuje barvy,tudíž je nutné být velmi výrazně nalíčená.Mnohdy tohle klientky neví a svým jemným líčením jsou na fotografiích nevýrazné.

Galerie

Denní a večerní make-up

Galerie

Proč využít služeb vizážisty?

Vizážistka je člověk,zaměřený na zevnějšek svých klientů a dosáhnout co nejlepší celkové image (make-up,vlasy,styl oblékání) s ohledem na jejich pracovní,tak osobní život.
Pro daného klienta/klientku je především poradce,který musí být schopen udělat rozbor (typ obličeje,typ dle ročního období,postava,povolání a pod….) aby věděla jaká image se k dané osobě hodí.

Vizážistka pak doporučuje klientovi/klientce nejvhodnější účes,líčení,oblečení aj.Vizážistka však není jen člověk co radí,ale i samotnou úpravu vlasů a make-upu provádí.Například svatební make-up a účes,foto make-up a asistence při focení,extravagantní make-up aj.
Povolání je buďto vykonáváno v salónu nebo v terénu.Záleží na typu služby.
?Nejčastějšími pomůckami jsou mluvené slovo,počítač-internet,líčidla,kadeřnické potřeby (laky,tužidla,gely,sponky,čelenky aj.)
Předpokladem je vkus,trpělivost,umět jednat s lidmi,umět se vcítit do role jiného člověka,smyl pro detaily.