Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastouDepilace cukrovou pastou v Brně a okolí, si v poslední době získala mnohem více příznivců než depilace voskem.

Chloupky jsou oproti vosku vytrženy i s kořínkem,tudíž příště narostou mnohem slabší a světlejší a v mnohem menším počtu.Cukrová pasta také nijak nepoškozuje kůži,tudíž není nutné jako u vosku pokožku chránit před sluncem.
Ve studiu LUMI, které je kousek od Brna (do 10 km – funguje i MHD Brno) provádíme dva typy depilace cukrovou pastou a to teplou a studenou metodou.
Studenou metodou se provádí depilace pomocí nanášení pasty ve tvaru vlašského ořechu opětovně na pokožku proti směru růstu a ve směru růstu následného odstranění.Tuto metodu lze použít na záda,ruce a nohy.
Teplou metodou se provádí depilace pomocí teplejší cukrové pasty která se nanáší pomocí špachtle  a již se opětovně nepoužije.Provádíme ji na místech jako jsou například nosní dírky,horní ret,podpaží nebo  intimní partie.
Depilace cukrovou pastou je velmi efektivní a dlouho depilované místo vydrží  bez chloupků.
Ve studiu LUMI provádíme depilace cukrovou pastou celého těla.
Uši, nosní dírky, horní ret, tváře, brada, podpaží, záda, hrudník, břicho, třísla, brazilská depilace páni i dámy (intimní partie), nohy.
Sháníte-li profesionální depilaci v okolí Brna, neváhejte se na mě obrátit! Kuřim je dobře dostupná lokalita nejen pro Brno, ale také pro Čebín, Českou a Lipůvku.

Další fotky depilací

Brazilská depilace / Brazilian waxing

 

Velmi Oblíbenou je v současné době brazilská depilace / intimní partie.

Pravá brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků. V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar, nejčastěji v podobě úzkého proužku (landing strip) nebo trojúhelníku (triangle).

Při Brazil Hollywood jsou pak odstraněny chloupky úplně.

Díky účinným přírodním ingrediencím je pokožka po depilaci hladší, jemnější a chloupky pomalu ale jistě slábnou a přestávají růst. Navíc, vysoký podíl cukru obsažený v pastě má antibakteriální účinky. Depilace cukrovou hmotou se provádí po směru růstu chloupků, na rozdíl od ostatních typů depilace, proto je méně bolestivá.

Sháníte-li profesionální depilaci v okolí Brna, neváhejte se na mě obrátit! Kuřim je dobře dostupná lokalita nejen pro Brno, ale také pro Čebín, Českou a Lipůvku.